Shpërndaje
Hapje e plotë
print
Duhet të jeni të identifikuar për të ruajtur
Identifikohu / Rregjistrohu
Ruaje
Duhet të jeni të identifikuar për të vlerësuar
Identifikohu / Rregjistrohu
Vlerëso
luleshtrydhe me cokollate

Luleshtrydhe me cokollatë ( Receta gatimi nga Yllka Papa )

Luleshtrydhe me çokollatë. Receta gatimit është dërguar nga Yllka Papa 12 qershor 2014. Foto © Yllka Papa

  • Për të shfletuar recetat e gatimit nga Yllka Papa klikoni këtu
  • Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu
  • Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu

Mësoni si të përgatisim luleshtrydhe me çokollatë duke ndjekur udhëzimet në vijim

532 shikime

luleshtrydhe me cokollate

Përbërësit

1/2 kg luleshtrydhe,

1 çokollate e zezë (100 gr)

1 lugë çaji sheqer

Yllka Papa ka dërguar në KuzhinaIme.al 31 receta gatimi me fotot origjinale të gatimeve të saj. Klikoni mbi emrin e autores për të shfletuar gjithë recetat e gatimit nga Yllka Papa.

Lini një Përgjigje

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë
%d bloggers like this: