Shpërndaje
Hapje e plotë
print
Duhet të jeni të identifikuar për të ruajtur
Identifikohu / Rregjistrohu
Ruaje
Duhet të jeni të identifikuar për të vlerësuar
Identifikohu / Rregjistrohu
Vlerëso
caj ervina

Çaj në kushte shtëpie ( Receta nga Ervina Saliu )

Çaj në kushte shtëpie. Receta për çaj në kushte shtëpie është dërguar nga Ervina Saliu 13 korrik 2015. Foto © Ervina Saliu

  • Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu
  • Për të tjera receta për pije klikoni këtu
  • Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu

Mësoni si të përgatisim çaj në kushte shtëpie duke ndjekur udhëzimet në vijim

168 shikime
caj ervina

Përbërësit

1 lt ujë
1 tufë nenexhik
4 lugë mjalt
4 lugë sheqer te zi
4 karaifila
lëngun dhe lëkurën e një limoni.

Përgatitja

1
Ziejm të gjithë përbërësit për 20 minuta. I lejmë të ftohen, e kullojmë dhe e servirim me akull. Ja vlen të bëhet nga të gjithë.
Kategoritë

Ervina Saliu ka dërguar në KuzhinaIme.al mbi 200 receta gatimi me fotot origjinale të gatimtve të saj. Klikoni mbi emrin Ervina Saliu për të shfletuar gjithë recetat e gatimit nga Ervina Saliu.

Lini një Përgjigje

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë
Këtë e pëlqejnë %d blogues: