Shpërndaje

10 dekorime fantastike duke përdorur frutat, përgatitur nga Leonora Pane

nga
4101 shikime
Dekorime me fruta

10 dekorime fantastike duke përdorur frutat, përgatitur nga Leonora Pane. Fotot © Leonora Pane

Mësoni si të përgatisim dekorime duke përdorur fruta

Dekorime me fruta
  • Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu
  • Për të tjera postime me ide të bukura klikoni këtu
  • Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu
Kategoritë

Leonora Pane ka dërguar në KuzhinaIme.al mbi 150 receta gatimi si edhe plot foto me ide të bukura për dekorime pjatash për ditë të veçanta, të gjitha me foto origjinale të gatimeve të saj. Klikoni mbi emrin e autores për të shfletuar të gjithë recetat e gatimit dhe idetë e bukura nga Leonora Pane.
  1. Pingback: 10 Fantastic Decorations Using Fruit, Prepared by Leonora Pane – kuzhinaime.co.uk

Lini një Përgjigje

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë
%d bloggers like this: