Shpërndaje

10 ide të bukura si të dekoroni sallata apo pjata me perime nga Leonora Pane

nga
10623 shikime
dekorime sallata

10 ide të bukura si të dekoroni sallata apo pjata me perime për ditë të veçanta. Realizuar nga Leonora Pane. Fotot © Leonora Pane

Mësoni si të dekoroni sallata apo pjata me perime për ditë të veçanta

  • Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu
  • Për të tjera postime me ide të bukura klikoni këtu
  • Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu

Kategoritë

Leonora Pane ka dërguar në KuzhinaIme.al mbi 150 receta gatimi si edhe plot foto me ide të bukura për dekorime pjatash për ditë të veçanta, të gjitha me foto origjinale të gatimeve të saj. Klikoni mbi emrin e autores për të shfletuar të gjithë recetat e gatimit dhe idetë e bukura nga Leonora Pane.
  1. Pingback: Beautiful Ideas How to Decorate Salads or Vegetable Dishes by Leonora Pane – kuzhinaime.co.uk

Lini një Përgjigje

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë
%d bloggers like this: