Shpërndaje

10 ide të bukura për dekorime me fruta nga Afrim Avdyli

nga
2101 shikime
dekorime fruta2

Në këtë postim mund të shikoni dhe mësoni 10 ide të bukura si të përgatisni dekorime me fruta për ditë të veçanta

  • Për të shfletuar të gjitha postimet nga Afrim Avdyli klikoni këtu
  • Për të tjera postime me ide të bukura klikoni këtu
  • Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu
Kategoritë

Afrim Avdyli është një kuzhiner profesionist i cili ka dërguar në KuzhinaIme.al plot ide të bukura për dekorime pjatash dhe si edhe punime me gdhëndje frutash, të gjitha të realizuara prej tij.
  1. Pingback: Beautiful Ideas For Fruit Decorations by Afrim Avdyli – kuzhinaime.co.uk

Lini një Përgjigje

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë
%d bloggers like this: