Shpërndaje

11 punime gdhëndje dhe dekorime frutash dhe perimesh nga Adelina Demiri Sotiri

nga
1370 shikime
Gdhendje ne fruta perime

11 punime gdhëndje dhe dekorime me fruta dhe perime nga Adelina Demiri Sotiri. Fotot © Adelina Demiri Sotiri

  • Për të shfletuar të gjitha postimet nga Adelina Sotiri klikoni këtu
  • Për të tjera postime me ide të bukura klikoni këtu
  • Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu
Kategoritë

Adelina Demiri Sotiri ka dërguar në KuzhinaIme.al disa punime të sajat në gdhëndje frutash.
  1. Pingback: Carving Fruit and Vegetable, Decorations by Adelina Demiri Sotiri – kuzhinaime.co.uk

Lini një Përgjigje

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë
%d bloggers like this: