Shpërndaje

10 ide të bukura nga Afrim Avdyli si të dekroni pjata duke përdorur perime

nga
3604 shikime
dekorim me perime

10 ide të bukura nga Afrim Avdyli si të dekroni pjata duke përdorur perime. Fotot © Afrim Avdyli

  • Për të shfletuar të gjitha postimet nga Afrim Avdyli klikoni këtu
  • Për të tjera postime me ide të bukura klikoni këtu
  • Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu
Kategoritë

Afrim Avdyli është një kuzhiner profesionist i cili ka dërguar në KuzhinaIme.al plot ide të bukura për dekorime pjatash dhe si edhe punime me gdhëndje frutash, të gjitha të realizuara prej tij.
  1. Pingback: 10 Creative and Beautiful Ideas from Afrim Avdyli on How to Decorate Dishes Using Vegetables – kuzhinaime.co.uk

Lini një Përgjigje

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë
%d bloggers like this: