Shpërndaje

10 ide të bukura për të dekoruar pjata për antipasta nga Leonora Pane

nga
11703 shikime
Dekorime ne antipasta

10 ide të bukura për të dekoruar pjata për antipasta për raste festash apo ditëlindjesh. Dekorimet janë realizuar nga Leonora Pane. Fotot © Leonora Pane.

Mësoni si të përgatisim pjata për antipasta për raste festash

  • Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu
  • Për të tjera postime me ide të bukura klikoni këtu
  • Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu
Kategoritë

Leonora Pane ka dërguar në KuzhinaIme.al mbi 150 receta gatimi si edhe plot foto me ide të bukura për dekorime pjatash për ditë të veçanta, të gjitha me foto origjinale të gatimeve të saj. Klikoni mbi emrin e autores për të shfletuar të gjithë recetat e gatimit dhe idetë e bukura nga Leonora Pane.
  1. Pingback: Beautiful Ideas To Decorate Antipasti Plates by Leonora Pane – kuzhinaime.co.uk

Lini një Përgjigje

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë
%d bloggers like this: