Shpërndaje

10 ide të bukura për dekorime me fruta nga Leonora Pane

nga
5107 shikime
Dekorime me frura

10 ide të bukura për dekorime me fruta realizuar nga Leonora Pane. Fotot © Leonora Pane

Mësoni si të përgatisim dekorime duke përdorur fruta

 • Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu
 • Për të tjera postime me ide të bukura klikoni këtu
 • Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu
Kategoritë

Leonora Pane ka dërguar në KuzhinaIme.al mbi 150 receta gatimi si edhe plot foto me ide të bukura për dekorime pjatash për ditë të veçanta, të gjitha me foto origjinale të gatimeve të saj. Klikoni mbi emrin e autores për të shfletuar të gjithë recetat e gatimit dhe idetë e bukura nga Leonora Pane.
  • melita
  • December 26, 2020
  Reply

  Te lumshin duart, te shkelqyera.

 1. Pingback: Beautiful Fruit Decoration Ideas by Leonora Pane – kuzhinaime.co.uk

Lini një Përgjigje

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë
%d bloggers like this: