Duke shfletuar: Kuzhina Italiane 30 Artikuj

tartar

Tartar me mish të grirë dhe daikon ( Receta gatimi nga Lulzime Gjyzeli )

Tartar me mish të grirë dhe daikon. Receta e gatimit për tartar me mish të grirë është dërguar nga Lulzime Gjyzeli 5 dhjetor 2015. Foto © Lulzime Gjyzeli Për të shfletuar recetat e gatimit nga Lulzime Gjyzeli klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish viçi klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e […]

makarona

Trofie ( lloj makaronash ) me krem kungulli dhe mocarela për 3 persona ( Receta gatimi nga Edvina Gjeci )

Receta gatimit është dërguar nga Edvina Gjeçi 1 dhjetor 2015. Foto © Edvina Gjeçi Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Edvina Gjeçi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë […]

Krostate me maskarpone

Krostatë me maskarpone ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Krostatë me maskarpone. Receta e gatimit për krostatë me maskarpone është dërguar nga Leonora Pane 24 nëntor 2015. Foto © Leonora Pane. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

krostate e fresket

Krostatë e freskët ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Krostatë e freskët. Receta e gatimit për krostatë të freskët është dërguar nga Leonora Pane 17 maj 2015. Foto © Leonora Pane. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

role me patellxhane dhe proshute

Role ( Involtini ) me patëllxhanë dhe proshutë ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Role ( Involtini ) me patëllxhanë dhe proshutë. Receta e gatimit për role ( Involtini ) me patëllxhanë dhe proshutë është dërguar nga Leonora Pane 9 maj 2015. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me patëllxhanë klikoni këtu Kushdo që […]

torta sbriciolata me nutella

Torta sbriciolata me nutela ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Torta sbriciolata me nutela. Receta e gatimit për torta sbriciolata me nutella është dërguar nga Leonora Pane 6 shkurt 2015. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe […]

embelsira per karnavale

Castagnole di carnevale ( ëmbëlsira për karnavale ) ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Castagnole di carnevale ( ëmbëlsira për karnavale ). Receta e gatimit për embëlsira për karnavale është dërguar nga Leonora Pane 23 janar 2015. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot […]

Tramezini me patate dhe spek - Leonora Pane - KuzhinaIme.al

Tramezzini me patate dhe spek ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Tramezzini me patate dhe spek. Receta e gatimit për tramezzini me patate dhe spek është dërguar nga Leonora Pane 1 tetor 2014. Foto © Leonora Pane. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

cambele me ton

Cambele me ton ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Cambele me ton. Receta e gatimit për cambele me ton është dërguar nga Leonora Pane 18 shtator 2014. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë […]

rolo me birre

Rolo ( Involtini ) të shuara me birrë ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Rolo ( Involtini ) të shuara me birrë. Receta e gatimit për rolo ( inviltini të shuara me birrë është dërguar nga Leonora Pane 4 prill 2014. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish pule klikoni këtu Kushdo që […]

makarona

Makarona ( Tagliatelle ) me mortadelë dhe pana ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Makarona ( Tagliatelle ) me mortadelë dhe pana. Receta gatimit është dërguar nga Leonora Pane 17 shkurt 2014. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

domate te mbushura

Domate të vogla ( ciliegine ) të mbushura ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Domate të vogla ( ciliegine ) të mbushura. Receta e gatimit për domate të vogla të mbushura është dërguar nga Leonora Pane 24 janar 2014. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë