Duke shfletuar: Leonora Pane 121 Artikuj

kek me lajthi

Kek me lajthi dhe çokollatë ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Kek me lajthi dhe çokollatë. Receta e gatimit për kek me lajthi dhe çokollatë është dërguar nga nga Leonora Pane 17 janar 2015. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për kek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë […]

kek me bajame

Kek me bajame dhe çokollatë ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Kek me bajame dhe çokollatë. Receta e gatimit për kek me bajame dhe çokollatë është dërguar nga Leonora Pane 19 janar 2015. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për kek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të […]

Tave peshku

Tavë peshku ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Tavë peshku, një nga recetat e gatimit më të preferuara në Shqipëri, jo më kot kjo recetë ka marë mbi 30 000 shikime. Ideale për fundjavë. Tavë peshku

Sallam me çokollatë dhe arra - Leonora Pane - KuzhinaIme.al

Sallam me çokollatë dhe arra ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Sallam me çokollatë dhe arra. Receta e gatimit për sallam me çokollatë dhe arra është dërguar nga Leonora Pane 14 dhjetor 2014. Foto © Leonora Pane. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të […]

krem karamel

Krem karamel ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Krem karamel. Receta e gatimit për krem karamel është dërguar nga Leonora Pane 10 dhjetor 2014. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për krem karamel klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në […]

trendafila

Trëndafila me brumë pice të mbushura ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Trëndafila me brumë pice të mbushura. Receta e gatimit për trëndafila me brumë pice është dërguar nga nga Leonora Pane 10 dhjetor 2014. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

djathe i skuqur

Djathë i skuqur ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Djathë i skuqur. Receta e gatimit për djathë të skuqur është dërguar nga Leonora Pane 10 dhjetor 2014. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë […]

Biskota me kafe - Leonora Pane - KuzhinaIme.al

Biskota me kafe ( Receta gatimi e dërguar nga Leonora Pane )

Biskota me kafe. Receta e gatimit për biskota me kafe është dërguar nga Leonora Pane 8 dhjetor 2014. Foto © Leonora Pane. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për biskota klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta […]

Biskota me arra - Leonora Pane - KuzhinaIme.al

Biskota me arra ( Receta gatimi dërguar nga Leonora Pane )

Biskota me arra. Receta e gatimit për biskota me arra është dërguar nga Leonora Pane 8 dhjetor 2014. Foto © Leonora Pane. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për biskota klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

Brinjë viçi të pjekura - Leonora Pane - KuzhinaIme.al

Brinjë viçi të pjekura ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Brinjë viçi të pjekura. Receta gatimit është dërguar nga Leonora Pane 29 tetor 2014. Foto © Leonora Pane. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish viçi klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

brusketa me salce kosi

Brusketa me salcë kosi ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

brusketa

Brusketa me kërpudha ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Brusketa me kërpudha. Receta gatimit është dërguar nga Leonora Pane 8 tetor 2014. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni  këtu Për të tjera receta gatimi për brusketa klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë