Duke shfletuar: Gatime të Kosovës 14 Artikuj

kek me molla

Kek me molla ( Receta gatimi nga Vesa Presheva )

Kek me molla. Receta gatimit është dërguar nga Vesa Presheva 10 shkurt 2013. Foto © Vesa Presheva Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Vesa Presheva klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për kek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

rollade me banane

Rolladë me Banane ( Receta gatimi nga Diana N Pira )

Rolladë me Banane. Receta gatimit është dërguar nga Diana N Pira 31 janar 2013.  Foto e huazuar sa për ilustrim Për të shfletuar recetat e gatimit nga Diana N Pira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë