Duke shfletuar: Supë 25 Artikuj

Supe me peshk

Supë me peshk ( Receta gatimi nga Erjona Balla )

Supë me peshk. Receta gatimit është dërguar nga Erjona Balla 10 shtator 2013. Foto © Erjona Balla Për të shfletuar recetat e gatimit nga Erjona Balla klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për supë me peshk klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë