Duke shfletuar: embelsira 12 Artikuj

zebra kek

Zebra kek ( Receta gatimi nga Luljeta Gjyzeli )

Zebra kek është një embëlsirë e shijshme dhe e thjeshtë për t’u përgatitur. Zebra kek

embelsira me nutella

Embëlsira me nutella ( Pesche dolci ) ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Embëlsira me nutella ( Pesche dolci ), e thjeshtë, e shpejtë, e shijshme, e shërbyer bukur. Perfekte për festa. Kjo është një nga 300 + recetat e gatimit për embëlsira dërguar në Kuzhina Ime. Embëlsira me nutella ( Pesche dolci )

cm

Ciambellone ( Receta gatimi nga Edvina Gjeci )

Ciambellone. Receta e gatimit për ciambellone është dërguar nga Edvina Gjeçi 24 dhjetor 2015. Foto © Edvina Gjeçi Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Edvina Gjeçi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

torta sharlote fjoralba

Torta Sharlotë ( Receta gatimi nga Fjoralba Seta )

Torta Sharlotë. Receta e gatimit për tortën sharlotë është dërguar nga Fjoralba Seta 6 gusht 2014. Foto © Fjoralba Seta Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Fjoralba Seta klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

Torta me molla - Alma Palokaj - KuzhinaIme.al

Torta me molla ( Receta gatimi nga Alma Palokaj )

Torta me molla. Receta e gatimit është dërguar nga Alma Palokaj 14 gusht 2013. Foto © Alma Palokaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Alma Palokaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

embelsira

Tortë krem gjalpi ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Tortë krem gjalpi  . Receta e gatimit për tortë krem gjalpi është dërguar nga Leonora Pane 10 shtator 2013. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

vasilopita

Vasilopita ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Vasilopita. Receta e gatimit për vasilopita është dërguar nga Ervina Saliu 15 maj 2013. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni […]

hallve me portokall

Hallvë me arra dhe lëng portokalli ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Hallvë me arra dhe lëng portokalli. Receta e gatimit për hallvë me me arra dhe lëng portokalli është dërguar nga Ervina Saliu 3 maj 2013. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e […]

pite me portokall ervina

Portokalopita ( pite me portokall ) ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Portokalopita ( pite me portokall ). Receta e gatimit për portokalopita ( pite me portokall ) është dërguar nga Ervina Saliu 2 maj 2013. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të […]

sallam cokollate

Sallam me çokollatë ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Sallam me çokollatë. Receta e gatimit për sallam me çokollatë është dërguar nga Ervina Saliu 27 prill 2013. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

luleshtrydhe

Krem me luleshtrydhe ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Krem me luleshtrydhe. Receta e gatimit për krem me luleshtrydhe është dërguar nga Ervina Saliu 27 prill 2013. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

byrek

Galaktobyreko ( Qumështor ) ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Galaktobyreko ( Qumështor ). Receta gatimit për qumështor është dërguar nga Ervina Saliu 24 prill 2013. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera recata gatimi për qumështor klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë