Duke shfletuar: Luli Collaku 1 Artikuj

Luli Collaku ka dërguar në KuzhinaIme.al 1 recetë gatimi me foton origjinale të gatimit të saj.
lakror devolli

Lakror Devolli ( Receta gatimi nga Luli Collaku )

Lakror Devolli. Receta gatimit për lakror devolli është dërguar nga Luli Collaku 26 shkurt 2019. Foto © Luli Collaku Për të tjera receta gatimi për lakror klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu Mësoni si të përgatisim lakror […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë