Duke shfletuar: Receta gatimi 732 Artikuj

Tave peshku

Tavë peshku ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Tavë peshku. Receta e gatimit për tavë peshku është dërguar nga Leonora Pane 25 dhjetor 2014. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera recata gatimi me peshk klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

krem karamel

Krem Karamel ( Receta gatimi nga Yllka Papa )

Krem Karamel. Një ëmbëlsirë popullore, e shpejtë, e lehtë. Receta gatimit është dërguar nga Yllka Papa 24 maj 2015. Fotot © Yllka Papa. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Yllka Papa klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për krem karamel klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

qumeshtor me pete shtepie

Qumështor me petë shtëpie ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Qumështor me petë shtëpie. Receta gatimit për qumështor me petë shtëpie është dërguar nga Ervina Saliu 6 korrik 2015. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera recata gatimi për qumështor klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në […]

byrek me presh dhe mish te grire

Byrek me presh dhe mish të grirë ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Byrek me presh dhe mish të grirë. Receta e gatimit për byrek me presh dhe mish të grirë është dërguar nga Silvana Belishaku 15 janar 2014. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera recata gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot […]

qumeshor

Qumështor ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Qumështor. Receta e gatimit për qumështor është dërguar nga Silvana Belishaku 18 shkurt 2015. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera recata gatimi për qumështor klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

Byrek Yshmer - Silvana Belishaku - KuzhinaIme.al

Byrek me qumësht “Yshmer” ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Byrek me qumësht “Yshmer”. Receta e gatimit për byrek me qumësht “Yshmer” është dërguar nga Silvana Belishaku 22 shkurt 2014. Foto © Silvana Belishaku. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe […]

Pervelata

Përvëlata ( Receta gatimi nga Luljeta Gjyzeli )

Përvëlata, një recetë gatimi tradicionale çame. Receta gatimit për përvëlata është dërguar nga Luljeta Gjyzeli 22 tetor 2015. Foto © Luljeta Gjyzeli. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Luljeta Gjyzeli klikoni këtu Për të tjera receta gatimi tradicionale të çamërisë klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

tasqebab

Tasqebab ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Tasqebab, një gatim tradicional. Receta e gatimit për tasqebab është dërguar nga Leonora Pane 3 shkurt 2014. Foto © Leonora Pane. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për tasqebab klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish viçi klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të […]

pufka

Pufka ( Receta gatimi nga Ida Stafa )

Pufka. Receta gatimit është dërguar nga Ida Stafa 18 shtator 2013. Foto e huazuar sa për ilustrim Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu Mësoni si të përgatisim pufka duke ndjekur […]

Qofte me bukë - Brikena Metaj - KuzhinaIme.al

Qofte me bukë ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Qofte me bukë. Receta e gatimit për qofte me bukë është dërguar nga Brikena Metaj 26 tetor 2014. Fotot © Brikena Metaj Keni bukë të mbetur dhe nuk dini si ta përdorni? Në kuzhinë asgjë nuk hidhet, ndaj përgatitni qofte me bukë!!! Të adhurueshme e shumë të shijshme. Një mënyrë e shkëlqyer për të ricikluar […]

Revani me niseshte - Silvana Belishaku - KuzhinaIme.al

Revani me Niseshte (Hasude) ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Revani me niseshte ( Hasude ), një ëmbëlsirë popullore. Receta e gatimit për revani me nisheshte ( hasude ) është dërguar nga Silvana Belishaku 19 gusht 2013. Foto © Silvana Belishaku. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për revani klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë […]

Musaka me patate të ziera - Suela Katanja - KuzhinaIme.al

Musaka me patate të ziera ( Receta gatimi nga Suela Katanja )

Kjo recetë fillimisht është dërguar në faqen tonë në Facebook nga Myrvete Spahiu, por me një foto të huazuar nga interneti. Fotot në këtë postim janë nga Suela Katanja e cila këtë recetë e kish provuar vite më parë dhe u gëzua kur gjeti recetën. Dërguar nga Suela Katanja 20 mars 2013. Foto © Suela Katanja […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë