Duke shfletuar: Mish pule 64 Artikuj

pule me bajame

Pulë me bajame ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Pulë me bajame. Receta gatimit është dërguar nga Brikena Metaj 8 shkurt 2014. Foto © Brikena Metaj Një pjatë me shije të forta për të kujtuar ose për të ëndërruar. Receta e duhur për një fundjavë fantastike. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me […]

pule e shuar me vere

Pulë e shuar me verë ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

makarona me mish pule

Makarona me mish pule ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Makarona me mish pule. Receta e gatimit për makarona me mish pule është dërguar nga Ervina Saliu 17 shkurt 2016. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish pule klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe […]

kerpudha gjoks pule

Kërpudha të shoqëruar me gjoks pule ( Receta gatimi nga Bukurie Nexhipi )

Kërpudha të shoqëruar me gjoks pule. Receta e gatimit për kërpudha të shoqëruar me gjoks pule është dërguar nga Bukurie Nexhipi 3 tetor 2015. Foto © Bukurie Nexhipi Për të shfletuar recetat e gatimit nga Bukurie Nexhipi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish pule klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot […]

pule me portokall

Pulë me portokall ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Pulë me portokall. Receta e gatimit për pulë me portokall është dërguar nga Brikena Metaj 11 mars 2014. Foto © Brikena Metaj. Ndonese në foto nuk duket dhe aq mirë, ka një shije të mrekullueshme, harrova ta bëja foton dhe u kujtova pasi e kishim boshatisur tepsinë, mqs kisha edhe njerëz, nuk u zgjata sh […]

pule4

Pulë me birrë dhe qofte patateje ( krokete ) ( Receta gatimi nga Lulzime Gjyzeli )

Pulë me birrë dhe qofte patateje ( krokete ). Receta e gatimit për pulë me birrë dhe qofte patateje është dërguar nga Lulzime Gjyzeli 14 dhjetor 2015. Fotot © Lulzime Gjyzeli Për të shfletuar recetat e gatimit nga Lulzime Gjyzeli klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish pule klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të […]

Makarona furre me mish pule

Makarona furre me mish pule ( Receta gatimi nga Daniela Pepa )

Makarona furre me mish pule, një gatim i shpejtë dhe shumë i shijshëm. Kjo recetë gatimi është dërguar nga Daniela Pepa 8 dhjetor 2012. Foto © Daniela Pepa Për të shfletuar recetat e gatimit nga Daniela Pepa klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot […]

zog fshati

Një pulë fshati ose zog me kulaç ( Receta gatimi nga Natasha Velia )

Natasha Velia ka sjellë shumë gatime tradicionale Përmetare. Pulë fshati ose zog me kulaç është një tjetër recetë gatimi popullore Përmetare. Kjo është një nga 50 + recetat e gatimit me mish pule dërguar në Kuzhina Ime. Pulë fshati ose zog me kulaç

pule me therrime

Pulë me thërrime ( gjellë karakteristike Përmeti ) ( Receta gatimi nga Natasha Velia )

Pulë me thërrime ( gjellë karakteristike Përmeti ). Receta gatimit është dërguar nga Natasha Velia 30 qershor 2016. Foto © Natasha Velia Për të shfletuar recetat e gatimit nga Natasha Velia klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish pule klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në […]

gulash me melci pule

Gulash me mëlçi pule ( Receta gatimi nga Bukurie Nexhipi )

Gulash me mëlçi pule. Receta e gatimit për gulash me mëlçi pule është dërguar nga Bukurie Nexhipi 2 shkurt 2014. Foto © Bukurie Nexhipi Për të shfletuar recetat e gatimit nga Bukurie Nexhipi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mëlçi klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta […]

melci jahni

Mëlçi jahni ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Mëlçi jahni. Receta e gatimit për mëlçi jahni është dërguar nga Brikena Metaj 10 mars 2014. Foto © Brikena Metaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mëlçi klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

fileto pule

Fileto pule me mandarinë ( Receta gatimi nga Lulzime Gjyzeli )

Fileto pule me mandarinë. Receta e gatimit për fileto pule me mandarinë është dërguar nga Lulzime Gjyzeli 21 dhjetor 2015. Foto © Lulzime Gjyzeli Për të shfletuar recetat e gatimit nga Lulzime Gjyzeli klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish pule klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë